2CKA006800A2759
Presence Uni. DALI Slave presence detector, 12 Metres, for extension of DALI master presence detectors, DALI bus supply, circular detection range up to Ø 10m (seated) / Ø 12m (walking).
23mm
Visible Height
12Metres
Detection Range
3m
Installation Height
Specifications
| Detection Type | circular |
| Seated Persons | up to Ø 10 m |
| Visible Height | 23 mm |
| Detection Range | 12 Metres |
| Walking Persons | up to Ø 12 m |
| Installation Height | 3 m |
| Dali Operating Devices | approx. 5 |
| Dali Bus Power Consumption | max. 10 mA |
| GST Rate | 18.00% |
Catalog No.
2CKA006800A2759
Model
6819/39-24-500
Manufacturer
ABB
OEM List Price
₹35,060
per Nos
Unit
Nos
GST
18.00%
This is the OEM published list price. For final rates with discounts, contact your OEM distributor or dealer.
ListPrice.io does not sell products. Prices shown are OEM published list prices sourced from official catalogs for transparency only. For final rates with applicable discounts, please contact your OEM distributor or dealer.