ABB
Lighting Modules
2CKA001510A0018
IceLight set ceiling module, Busch-iceLight, LED/FM insert, power module (neutral white), one light direction, not dimmable, 4000 K, 5 W system power consumption, 230 V~ rated voltage.
230V~, +10% / -10%
Rated Voltage
4000K (neutral white)
Colour Temperature
350mA (secondary)
Current Consumption Led
5W
System Power Consumption
Specifications
| Dimmable | No |
| Secondary | SELV |
| Rated Voltage | 230 V~, +10% / -10% |
| Light Direction | downward |
| Colour Temperature | 4000 K (neutral white) |
| Current Consumption Led | 350 mA (secondary) |
| System Power Consumption | 5 W |
| Light Intensity Switchable | 100% and 25% |
| GST Rate | 18.00% |
Catalog No.
2CKA001510A0018
Model
2069/21
Manufacturer
ABB
OEM List Price
₹49,830
per Nos
Unit
Nos
GST
18.00%
This is the OEM published list price. For final rates with discounts, contact your OEM distributor or dealer.
ListPrice.io does not sell products. Prices shown are OEM published list prices sourced from official catalogs for transparency only. For final rates with applicable discounts, please contact your OEM distributor or dealer.