2CKA001510A0015
IceLight Night light set, studio white, Busch-iceLight, flush-mounted LED insert Night light (cold white), wall module, one lighting direction, not dimmable, 6500 K, 0.15 W system power consumption, 230 V~ rated voltage.
Specifications
| Dimmable | No |
| Secondary | SELV |
| Light Type | Night light |
| Light Colour | cold white |
| Rated Voltage | 230 V~, +10% / -10% |
| Light Direction | one |
| Colour Temperature | 6500 K (cold white) |
| Current Consumption Led | 40 mA (secondary) |
| System Power Consumption | 0.15 W |
| GST Rate | 18.00% |
Catalog No.
2CKA001510A0015
Model
2069/11-84
Manufacturer
ABB
OEM List Price
per Nos
This is the OEM published list price. For final rates with discounts, contact your OEM distributor or dealer.
ListPrice.io does not sell products. Prices shown are OEM published list prices sourced from official catalogs for transparency only. For final rates with applicable discounts, please contact your OEM distributor or dealer.